i-did Utrecht

Floridadreef 50

3565 AM Utrecht

030-276 26 68

info@i-did.nl

i-did Den Haag

Televisiestraat 2H
2525 KD Den Haag

070 219 9674

info@i-did.nl

Zie jij jezelf bij ons uitblinken? Bekijk onze vacatures!

Mireille Geijsen

Founder | Directeur | Strategie sociale ontwikkelingen

mireille@i-did.nl

Jiska Rutteman

Sales manager

jiska@i-did.nl

Linda Hellemons

Marketing | communicatie | e-commerce

linda@i-did.nl

Mirko van den Winkel

Sales Manager | Architecten

mirko@i-did.nl

Marieke Hendriks

Productieleider

Moussa El Aita

Productieassistent

Tamara van der Heiden

Coach

Michiel Dekkers

Directeur | Strategie sales

michiel@i-did.nl

Tina Kunnen

Verbinder | Sociale Impact | Activering | Duurzame Arbeidsparticipatie

tina@i-did.nl

Floor van Mens

HR 

floor@i-did.nl

Kim van Laar

Coach

Heidi Willems

Productieleider

Hafida Rais

Productieassistent

Wijnand Lemmers

Financiële allrounder

Jelmer Wind

Operationeel manager | projectleiding

jelmer@i-did.nl

Greetje van Minnen

Zoekt nieuwe deelnemers (Utrecht)

greetje@i-did.nl

Bianca Slijkhuis-Ravelli

Administratief medewerkster | sales support

bianca@i-did.nl

Stephanie Bruy-Jansen

Productieleider

Mirjam de Bruijn

Ontwerpster

Margot Chevalier

Research & Development lead | i-did Factory | margot@i-did.nl