i-did Utrecht

Floridadreef 50

3565 AM Utrecht

030-276 26 68

info@i-did.nl

i-did Den Haag

Televisiestraat 4
2525 KD Den Haag

info@i-did.nl

Mireille Geijsen

Founder | Directeur | Strategie sociale ontwikkelingen

mireille@i-did.nl

Michiel Dekkers

Directeur | Strategie sales

michiel@i-did.nl

Jelmer Wind

Operationeel manager | projectleiding

jelmer@i-did.nl

Jiska Rutteman

Sales manager

jiska@i-did.nl

Floor van Mens

HR 

floor@i-did.nl

Tina Kunnen

Verbinder | Sociale Impact | Activering | Duurzame Arbeidsparticipatie

tina@i-did.nl

Greetje van Minnen

Zoekt nieuwe deelnemers (Utrecht)

greetje@i-did.nl

Linda Hellemons

Digitale marketing | e-commerce | communicatie

linda@i-did.nl

Bianca Slijkhuis-Ravelli

Administratief medewerkster | sales support

bianca@i-did.nl

Kim van Laar

Coach

Germain van Ginkel

Uitstroomcoach

Domino Vugts

Designer

Marieke Hendriks

Productieleider

Stephanie Bruy-Jansen

Productieleider

Heidi Willems

Productieleider

Hafida Rais

Productieassistent

Moussa El Aita

Productieassistent

i-did Utrecht
Floridadreef 50
3565 AM Utrecht
info@i-did.nl

030 276 2668

i-did Den Haag
Televisiestraat 4
2525 KD Den Haag
info@i-did.nl

  • LinkedIn
  • Facebook
  • Instagram
  • Pinterest
  • Flickr